01 Komponenty

Kiosk je tvorený 19“ dotykovým LCD, kovovou konštrukciou, nosnými hliníkovými profilmi a chránenými rozvodmi elektrickej energie s CE- certifikáciou.
Robustné a priemyselné telo kiosku zaisťuje jeho dlhodobú životnosť a možnosť umiestnenia aj do výrobnej prevádzky. Vďaka hlbšej zadnej časti disponuje väčším vnútorným priestorom, ktorý umožňuje vsadenie rozmernejších periférií, ako je napríklad laserová A4 tlačiareň. Robustné predné dvere s viacbodovým systémom uzamykania umožňujú prístup k zariadeniam vo vnútri kiosku z prednej časti zariadenia, zároveň však umožňujú inštaláciu kiosku aj na miesta bez priameho dohľadu. Kotviaci systém a možnosť prachu vzdorného prevedenia je ideálnym variantom pre umiestnenie priamo vo výrobných halách.

 

02 Modularita
riešení

Kiosk Magnum funguje ako veľká modulárna stavebnica – môže byť jednoducho konfigurovaný podľa špecifických potrieb každého zákazníka. Kiosk umožňuje flexibilnú integráciu množstva prídavných periférií ako je napr. telefónne slúchadlo, skener, čítačka kariet, dispenzor na výdaj stravných lístkov alebo A4 tlačiareň. Finálna konfigurácia je navrhnutá podľa rozvinutosti procesov v zákazníckom prostredí a dá sa v budúcnosti ďalej rozširovať.

 

Pre všetkých zamestnancov je zaručený bezpečný prístup k osobným a citlivým informáciám vďaka množstvu možných ochranných prvkov. Pre vstup do zamestnaneckého účtu je požadované načítanie dochádzkovej karty a zadanie osobného hesla. Senzor priblíženia zaručuje automatické odhlásenie v okamihu, keď používateľ od zariadenia odstúpi. Samozrejmosťou je aj automatické odhlásenie pri dlhšej nečinnosti, bezpečnostný filter na dotykovej obrazovke a bočné štíty pre bezpečnostné zatienenie displeja.

03 Bezpečnostné
a ochranné prvky

Výhody samoobslužného kiosku Magnum

 Jednoduchosť

Jednoduchosť

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Efektivita

Efektivita

Zefektívnenie činností nielen v oblasti personalistiky

Automatizácia

Automatizácia

Automatizácia procesov pre všetkých pracovníkov aj s obmedzeným prístupom k počítaču

Modularita

Modularita

Modularita riešenia podľa špecifických potrieb zákazníka

Design

Design

Atraktívny dizajn, možnosť vlastného farebného spracovania

Bezpečný prístup

Bezpečný prístup

Zabezpečenie súkromného a bezpečného prístupu prostredníctvom viacerých ochranných prvkov

Periférie

Periférie

Flexibilná integrácia prídavných periférií, možné rozširovať ďalej aj v budúcnosti

Náklady

Náklady

Úspora času a nákladov

Základné údaje

Stiahnite si technickú špecifikáciu kiosku Magnum vo formáte PDF.

STIAHNUŤ PDF